کــارگاه‌های هم‌آموزی


Harmony Art Workshops 

دیگــر می آموزید تـا خود بسازید . . .
فعالیتی دیگر در خانه هنر هارمونی

کـارگـاه هم‌آموزی سرامیک
استاد راهنما : مرضیه جعفرپور

هر هفته :
چهـارشنبه و پنج شنبه و جمعه  از ساعت  10:00  تا  21:00

فعالیتی جدید در خانه هنر هارمونی

کـارگـاه خلاقیت
نقــاشی و چاپ دستی
استاد راهنما : المیـرا علی‌اکبری

هر هفته :
چهـارشنبه و پنج شنبه و جمعه  از ساعت  10:00 تا 21:00

فعالیتی جدید در خانه هنر هارمونی

کـارگـاه مجسمه‌سازی با پاپیه‌ماشه
استاد راهنما : آیسان کرامتی

هر هفته : چهـارشنبه و پنج شنبه و جمعه  از ساعت  10:00 تا 21:00

سوالات متداول مربوط به هم‌آموزی‌ها

هم نشینی با هنر به ایجاد آرامش روحی می‌انجامد و آموختن در حین یک تجربه عملی لذت بخش یکی از بهترین اشکال آموزش است، شما در بخش هم آموزی ضمن ساخت یک اثر با یک هنر و حرفه آشنا می‌شوید. هدف از هم آموزی ایجاد فرصت برای همین آشنایی است، شناخت آگاهانه یک حرفه یا هنر امکانی تازه است برای ایجاد تحولی مثبت در زندگی فردی و اجتماعی.

کارگاه‌های هم آموزی سرامیک، نقاشی و چاپ دستی و پاپیه‌ماشه، در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هر هفته در طبقه دوم هارمونیک سنتر برگزار می‌شود. جهت تعیین وقت قبلی برای شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانید با شماره 32828300-026 داخلی 163 تماس بگیرید.

تنها پیش نیاز استفاده از این بخش علاقه و اشتیاق برای ساختن و آموختن است، کار هدایت این اشتیاق را به همراهان و اساتید خود در بخش هم آموزی بسپارید و در نهایت نتیجه فعالیت خود را به خانه ببرید.

آموزش در این بخش رایگان است ولی هزینه مواد و متریال مصرفی بسته به ابعاد پروژه محاسبه و از هنرجو دریافت می‌شود، این هزینه به طور معمول بین 200 تا 350 هزار تومان است.

تمامی ابزار، وسایل و متریال مورد نیاز از پیش تدارک دیده شده، تنها چیزی که توصیه می‌کنیم همراه داشته باشید، اتودها یا ایده‌های تصویری و نقاشی‌ها و به طور کلی کارهای قبلی خودتان است، این‌ها منابع ارزشمندی برای مدرسان ما خواهند بود تا بتوانند مسیر ویژه‌ی شما برای خلق را پیش رویتان روشن کنند.

بله، با توجه به پروژه محور بودن آموزش در هم آموزی زمان در نظر گرفته شده برای هر پروژه بین یک تا سه ساعت است، البته در صورت نیاز و صلاح دید مدرس امکان افزایش این زمان وجود خواهد داشت.

خیر، هم آموزی فضایی برای آشنایی و تجربه است، تجربه‌ای چند ساعته و لذت بخش که به خلق یک اثر خواهد انجامید. در حین این تجربه قطعا بخشی از آگاهی و دانش مدرس به شما منتقل خواهد شد و پس از آن می‌توانید در فضاهای متنوعی (خارج از هارمونی) به تکمیل این آموزش‌ها بپردازید.

در مورد ورکشاپ نقاشی به محض پایان پروژه امکان تحویل گرفتن فراهم است، در مورد ورکشاپ سرامیک و پاپیه‌ماشه پروسه آماده سازی 2 تا 3 هفته به درازا می‌انجامد.

هم آموزی به شکلی طراحی شده که برای همه افراد بالای 7 سال مناسب است.

توصیه‌ی ما حضور نداشتن همراه در پروسه آموزش است، اما اگر مایل به همراهی کودک خود هستید با هماهنگی مدرس این امر بلامانع است. البته در مورد کودکان و در طول زمان آموزش حضور یک نفر بزرگسال به عنوان سرپرست در مجموعه الزامی است. در این زمان می‌توانید از خدمات دیگر مجموعه مثل کافه، کتابفروشی، خانه‌ی هنر و… استفاده کنید.


نسک‌خوانی


نشست‌های بازخوانی متون کهن فارسی

فعالیتی دیگر در خانه هنر هارمونی

 استاد راهنما : خسرو عباسی

زمان برگزاری : سه‌شنبه‌ها ساعت  16:30

هدف : آشنایی بیشتر با متون کهن فارسی

اقلام مورد نیاز : هنگام حضور در جلسه تصویر صفحات کتاب مربوطه به شرکت‌کنندگان داده می‌شود.

پیش‌نیاز : برای حضور در این نشست‌ها احتیاجی به یش‌نیاز نیست.

محدودیت سنی : از سن 18 سال به بالا.

هزینه : ثبت نام و حضور در این نشست‌ها رایگان می‌باشد و شامل هزینه نمی‌شود.

ثبت‌نام از طریق : 0903103399 و 20-02632828300 داخلی 163

ارتبــاط با خــانه هنـر


شماره تماس ::  02632828301

داخلی 163


شماره تلگرام :: 09300197905

t.me/Arthome_Harmonic


Arthome.Harmonic@gmail.com